Viata este o cursa! Hai sa o castigam!
![](https://galantom-main.s3.eu-central-1.amazonaws.com/images/fundraising-pages/6845/default/fcd759bfecc7a2d2c46f2b2cd39ead07221ec7d7.png)
![](https://galantom-main.s3.eu-central-1.amazonaws.com/images/org_supporters/5565/default/7f9b29e6066915d85186d535122598e3787970b2.png)
George Balta Autism Voice
Buna,
Sunt George si de 4 ani particip la diferite competiții de alergare la categoria persoane cu dizabilitati. Pot spune ca m-am îndrăgostit de acest sport.
Pe 14 octombrie iau startul pentru a treia oară la Bucharest Marathon unde o să alerg pentru cei 170 de copii care sufera de autism din Asociatia ATCA.
Autismul nu este o condamnare pe viata! Insa poate deveni daca nu ne implicam cu totii!
Cunosc foarte bine ce înseamnă să ai nevoie de ajutor și asta m-a făcut să alerg pentru aceasta cauza.
Am nevoie de voi sa le facem viața mai frumoasă.
Cum? Cu o donație. Fiecare 50 de lei stransi=o sedinta de terapie=o sansa la viata. Fiecare dintre noi putem oferi unui copil ocazia sa traiasca o viata normala, asa cum merita!
Vă mulţumesc!
Recomandă-le prietenilor această campanie.
în beneficiul